Відтепер мешканці Вінницької територіальної громади можуть користуватись мобільним додатком «Vinnytsia Transport», який дозволяє відстежувати рух громадського транспорту в режимі реального часу за допомогою мобільного телефону.

«Vinnytsia Transport» – це мобільний додаток, завдяки якому можна слідкувати за рухом громадського транспорту: автобусів, трамваїв, тролейбусів та маршрутних таксі у режимі онлайн. Також він показує схему руху, час прибуття, зупинки та розташування транспорту. Варто зазначити, що, при ввімкненій геолокації, відображаються виключно зупинки, які знаходяться поряд з користувачем, що пришвидшує їх пошук.

«Обравши на мапі зупинку, користувач бачить повний перелік номерів бортів громадського транспорту, які курсують через неї та час прибуття, – каже директорка КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна. – Для зручності користування додано можливість обирати «улюблені» зупинки, тобто, ті, через які користувач постійно прокладає свій маршрут – такий функціонал дозволяє пришвидшити пошук».

Інформація в додатку дублюватиметься з даними інформаційних табло, які знаходяться на зупинках. У комунальному підприємстві «Вінницякартсервіс» містян просять звернути увагу на те, що табло все ще працює в тестовому режимі й інформація постійно коригується, як й інформація щодо руху маршрутних таксі у додатку «Vinnytsia Transport». Якщо з’являється невідповідність у розкладі руху чи інші неточності,  про це варто повідомляти за номером: 0634825694.

Наразі завантажити додаток можуть лише власники смартфонів з операційною системою Android. Невдовзі скористатися застосунком зможуть і власники  телефонів Apple.

Завантажити додаток можна за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.navisoft.vinnycia

За інформацією Вінницької міської ради.