Програма Фонду енергоефективності «Енергодім» продовжує надавати грантову підтримку ОСББ для реалізації комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель. Відтак станом на липень 2021 року в роботі знаходиться близько 450 проєктів за програмою по всій Україні.

Станом на 16 липня 2021 року у роботі знаходиться близько 450 проєктів за програмою «Енергодім» по всій Україні. З них 105 ОСББ почали розробку проєктно-кошторисної документації майбутньої енергомодернізації свого будинку, 52 ОСББ — частково або повністю виконали ремонтно-будівельні роботи у своїх оселях, а 25 ОСББ — отримали повну суму компенсації та завершили проєкти.

Загальна вартість проєктів у роботі складає понад 3,5 млрд грн, з них за пакетом А “Легкий” — 119 млн грн, за пакетом Б “Комплексний” — 3,4 млрд грн. Сумарна економія енергії у модернізованих будинках складе близько 2,8 млн кВт·год/рік.

Усього, станом на 16 липня, Фонд отримав та зареєстрував 713 заявок від ОСББ на участь у Програм. Загальна вартість енергоощадних проєктів – 5 млрд 652 млн 775 тис. грн. Провідні позиції з кількості поданих заявок мають Волинська, Львівська та Миколаївська області.

Уся Вінницька область трохи більше ніж за два роки подала лише 7 заявок.

З͟а͟ ͟і͟н͟ф͟о͟р͟м͟а͟ц͟і͟є͟ю͟ ͟М͟і͟н͟і͟с͟т͟е͟р͟с͟т͟в͟а͟ ͟р͟о͟з͟в͟и͟т͟к͟у͟ ͟г͟р͟о͟м͟а͟д͟ ͟т͟а͟ ͟т͟е͟р͟и͟т͟о͟р͟і͟й͟ ͟У͟к͟р͟а͟ї͟н͟и͟