+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Створення Центру розвитку співвласників багатоквартирних будинків

В Асоціації «ОСББ Вінниччини» відбулись певні зміни, які за сподіваннями колективу покращать роботу як самої Асоціації, дадуть більший розвиток для наших учасників і для інших власників приміщень у багатоквартирних будинках, які бажають стати повноправними господарями у своїх будинках та ефективно і заощадливо витрачати свої кошти.

З 1 січня Асоціаціацією «ОСББ Вінниччини», під керівництвом Ельвіри Мрясової, було створено ЦЕНТР Розвитку Співвласників Багатоквартирних Будинків, який працює як для населення м. Вінниці, так і для Вінницької області. Основною загальною метою є комфорт, безпека, ефективність та захист прав і представлення інтересів співвласників багатоквартирних будинків незалежно чи є в будинку ОСББ, чи ні.

Окрім того, згідно змін в законодавстві співвласники багатоквартирних будинків, якщо навіть в таких не створено ОСББ, можуть обирати управителя задля виконання функцій, що  забезпечують  реалізацію  прав  співвласників  на володіння та користування  спільним  майном,  належне  утримання багатоквартирного  будинку  та  прибудинкової  території, сприяння співвласникам  в  отриманні  житлово-комунальних  та  інших послуг належної  якості  за обгрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов'язань. Відповідно до діючого  законодавства, до статуту Асоціації «ОСББ Вінниччини», її мети, цілей, багатоквартирні будинки, в яких не створено ОСББ та в яких співвласники прийняли позитивне рішення шляхом голосування 2-ма/3-ми площі усіх власників приміщень у будинку – такий будинок за рішенням правління може стати учасником Асоціації «ОСББ Вінниччини» та Асоціація буде мати право представляти та захищати інтереси таких співвласників.

Нагадаємо, що Асоціація «ОСББ Вінниччини» не громадська організація, не громадське об’єднання, а створена, як юридично правова форма – Асоціація. Асоціація «ОСББ Вінниччини» не приймає рішення за співвласників багатоквартирних будинків, які є її Учасниками та у її складі. Правління Асоціації дотримується принципової позиції, викладеної у протоколі зборів правління, щодо незалежного прийняття рішень в будинках-учасниках самими співвласниками кожного окремого будинку та виключенням прийняття рішень одноосібно зі сторони Асоціації за співвласників. Тобто, кожне окреме рішення в будинках приймають самі співвласники даного будинку голосуванням, що «закріплюється» протоколом. Рішення щодо основних напрямків діяльності та розвитку окремо узятого будинку,  Асоціація пропонує та виносить на загальне голосування  співвласників даного будинку.
 
Ви можете завітати до Центру:
 
робочі дні з 10.00 до 19.30,
субота, неділя та святкові з 10.00 до 17.00
У вихідні дні бажано попередньо домовившись, так як в основному виїзди безпосередньо у будинки міста.
 
За адресою: м. Вінниця, пл. Гагаріна, 2 «Вінницький Універмаг» 3-й поверх, праве крило.
Тел.: 098-659-39-39
 
Також запрацював сайт Асоціації «ОСББ Вінниччини», хоча іще доробляється, як то кажуть – «на ходу», але ви уже можете в зручний для вас час ознайомлюватись із діяльністю та новинами, не «гублячись» на стрічках соц.мереж.

09 січень 2017, 23:57    Новини