+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Як одне із ОСББ, учасників Асоціації ОСББ Вінниччини , залишилось на обслуговування ЖЕКу.

Наша Асоціація ОСББ Вінниччини по одному із учасників-ОСББ, в зв’язку із відсутністю повного обсягу необхідної технічної документації (потрібен час знайти, відновити, виготовити) для того, аби мешканці даного будинку безперебійно отримували ЖК-послуги, якусь частину технічного обслуговування та розрахунки за електроенергію залишила за одним із ЖЕКів міста. Про те, скільки нашим працівникам прийшлось наслухатись, наїздитись, пояснювати, вияснювати, ходити по колу і це іще не кінець – навіть згадувати не хочеться.
Хочеться звернути увагу інше. Нам вдалось дійти до ряду домовленостей із начальником даного ЖЕКу, підписати договір між Асоціацією ОСББ Вінниччини (не ОСББ окремо) та даним ЖЕКом щодо надання деяких технічних послуг, послуг по замовленню та аварійне обслуговування. Тобто, якщо роботи виконуються – тільки по факту підписуються акти виконаних робіт і тільки або головою правління ОСББ, або головою правління нашої Асоціації. Усі акти в кінці місяця іще раз звіряються комісією (представник Асоціації, головний фінансист Асоціації, голова ОСББ, представники ЖЕКу), перевіряються, узагальнюються, підписуються і тільки після цього ЖЕКом виставляється рахунок Асоціації за даний будинок.
То ж за підсумками такої організації роботи, веденню контролю та обліку нашою Асоціацією за один місяць за НЕвиконані роботи по даному будинку, 9-ти по верхівка, 53 квартири, ТІЛЬКИ по прибиранню, посипанню та чистці снігу маємо зменшення суми з 5084-25 приблизно до 1390-00 (різниця біля 3700-00 грн). Приблизно, тому що працівники ЖЕКу повинні іще точно перерахувати суми на реальні фактичні години.
Окрім того, з понеділка, іще отримаємо підрахунок по акту виконаних технічних робіт та замовлень, які зменшились із купи (по-іншому назвати не можемо) на УВАГА! – ДВА!
Дуже хочемо сподіватись, що комунальні підприємства в нашому місті все ж таки колись зможуть вийти на нормальний рівень послуг, із урахуванням, що вони готуються стати повноправними управителями. А співвласникам хочемо надати пораду – не забувайте, що згідно законодавства ви несете повну відповідальність за прийняті вами рішення, за дії чи бездіяльність стосовно вашого спільного майна.
Спеціалісти Асоціації нададуть консультації та разом із вами, ми зможемо виробити спільну стратегію, яка підходить саме вам щодо належного утримання саме вашого будинку