+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Просимо мешканців наших ОСББ-учасників Асоціації ОСББ Вінниччини із розумінням та повагою віднестись до роботи двірників та відповідальних офіс-робітників

В зв’язку із екстримальними погодними умовами, просимо мешканців наших ОСББ-учасників Асоціації ОСББ Вінниччини із розумінням та повагою віднестись до роботи двірників та відповідальних офіс-робітників. Як ви могли спостерігати ранком, двірники фізично не встигають розчистити повністю від снігу тротуари та виїзди із паркінгів, поки розчищається територія біля одного будинку, біля іншого уже навіть і не видно роботи. Якщо у когось є час та бажання позайматись спортом – приєднуйтесь, це ефективніше та із користю (самі зранку замість спортзалу двір біля котеджу допомагали чистити, а дехто із хлопців – виїзди із паркінгів, інвентаря вистачає, за що усім дуже вдячні!
Ті наші будинки, які поки що технічно обслуговуються ЖЕКами та ТОВ «ЖЕО», просимо мешканців уважно поспостерігати за часом роботи виконання робіт та записати, щоб потім ми могли із вашими головами правління звіритись по актам із цими компаніями та також можете приєднатись до міні-акції – «Не будь байдужим»  та при можливості допомогти розчищати сніг навкруг своєї ж спільної власності. Голів даних ОСББ просимо не забувати підписувати акти виконаних робіт тільки по факту!
Усім хочемо побажати приємного дня та подякувати за розуміння і людяність! Та нагадати, що усі ми люди, не завжди усе залежить тільки від нашого бажання і іноді просте розуміння та посмішка роблять дива!!!