+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

З листопада 2016 року КП «Вінницяоблводоканал» приймає звіти (рапорти) використаних кубів водовідведення та водопостачання за електронною адресою

Повідомляємо, що уже з листопада КП «Вінницяоблводоканал» приймає звіти (рапорти) використаних кубів водовідведення та водопостачання за електронною адресою. Це істотне досягнення, із урахуванням віддаленості даного підприємства від транспортного насичення.
Не можемо не наголосити, що саме голова правління Асоціації ОСББ Вінниччини, Ельвіра Мрясова, дуже наполегливо відстоювала таку можливість на засіданнях робочої групи по розробці та удосконаленню договорів між КП «Вінницяоблводоканал», ОСББ та індивідуальних із власниками приміщень.
Окрім того, нагадуємо, що Асоціація ОСББ Вінниччини надавала інсайдерську інформацію у жовтні щодо подорожчання тарифів на водопостачання і водовідведення з 15 жовтня 2016 р. та пропонували практичний вихід для голів правління ОСББ і старших по будинкам. Також інформація щодо подорожчання більше місяця була розміщена на офіційному сайті КП «Вінницяоблводоканал».
Мешканці тих будинків, ОСББ яких входять до нашої Асоціації не переплатили жодної гривні в зв’язку із даним подорожчанням. Звинувачувати КП «Вінницяоблводоканал» саме в цьому питанні, тобто фактично у тому, що інші мешканці міста чи голови правління ОСББ вчасно не відреагували, не прочитали, не скористались можливістю — вважаємо безпідставним!
Також хочемо нагадати, що звіти по використаним кубам здаються мешканцями до 30 числа поточного місяця за даний місяць, а ОСББ здають звіти до 25 числа поточного місяця за даний місяць. Після цього на протязі 3-х банківських дня виставлений рахунок потрібно сплатити. Тобто фактично проводяться авансові платежі, так як рахунки співвласникам виставляються приблизно 3-7 числа уже наступного місяця за попередній, а сплата від мешканців проходить в найкращому варіанті – до 15. В даному питанні поки, що йдуть тільки перемовини і прогнози на зміни дуже мізерні.
Тому радимо новоствореним ОСББ, учасники яких оберуть договори між КП «Вінницяоблводоканалом» та безпосередньо ОСББ – сплатити перший внесок на утримання будинку в подвійному розмірі для того, щоб в ОСББ не було заборгованості. При вступі до нашої Асоціації ОСББ Вінниччини такого робити не потрібно, Асоціація володіє обіговими коштами для сплати авансових платежів.
адреса електронної пошти КП «Вінницяоблводоканал» для подачі звітів: raport@vinvk.com.ua