+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Перший тренінг в рамках Центру захисту співвласників будинків

Учора, 07 травня о 18:30 годину відбувся перший тренінг в рамках проекту Центру захисту співвласників багатоквартирних будинків, який тривав майже 2 години, хоча розраховували на одну.

З учасниками розглянули як провести загальні збори співвласників, збори правління, як оформляти протоколи різних статутних органів, у тому числі в умовах карантину та для внесення змін в ЄДР, іще раз нагадали які питання мають виключне право розглядати загальні збори, а що може приймати правління, коротко торкнулись повноважень статуних оргнів та складання статуту. Усі учасники отримають учорашню презентацію, за допомогою якої зможуть швиденько згадати основні моменти.

Дякуємо усім учорашнім учасникам, гарно попрацювали! Також усім іншим учасникам Центру, хто має бажання разом знайти дієві практичні шляхи більш ефективної роботи ОСББ, але через поважні причини не зміг бути учора із нами на зв'язку.

Наступний вебінар плануємо 14 травня о 18:30 годині, на якому продовжимо обговорювати складання протоколів, проведення зборів, зокрема, як сформувати питання для того аби співвласники чітко розуміли за що вони голосують, як діяти голові правління у прийнятті рішень по будинку з урахуванням останніх судових рішень, по-крокові дії правління для внесення змін в ЄДР.

Для нас важлика якість, а не кількість! Учасники будуть поділені на групи і для «новачків» ми будемо повторювати пройдені теми.

То ж, якщо Ви не встигли зареєтруватись можете долучитись до роботи Центру, для цього потрібно заповнити анкету:
Форма для участі в роботі Центру
 По організаційним питанням звертайтесь до - Наталії Райченко, координаторки Центру захисту співвласників багатоквартирних будинків.

Телефон: 0986593939
електронна пошта - aosbb.vinnytsia@gmail.com
телеграмм: https://t.me/osbbVinnytsia 

Вайбер-група – Асоціація ОСББ Вінниччини (+380986593939)


08 травень 2020, 12:07    Новини