+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Не має тестів – не має хворих!

Асоціація ОСББ Вінниччини запрошує усіх небайдужих долучитись до наступного етапу скоординованої допомоги «Не має тестів – не має хворих».

Учора, 22 квітня, у Вінницькій центральній районній лікарні, яка приймає пацієнтів з усієї області, та в інфекційному відділенні Вінницької міської лікарні №1 були встановлені дезінфікуючі рамки. Дане обладнання було придбано та передано Rotary-Club "Kyiv-Capital" разом із сателітним Rotary Club Kyiv-Capital Vinnitsia Postup (Ротарі Клубом Вінниця Поступ). Ініціатива реалізовувалась спільно з ГС Центр Громадського Здоров'я. Додатково були передані захисні щитки, одноразові рукавиці та маски (деталі за посиланням).

Асоціація ОСББ Вінниччини з перших днів епідемії також долучилась до руху, яку організувала ГС «Центр Громадського Здоров'я» по проведенню роз’яснювальною роботи, робочих зустрічей щодо запобігання поширенню вірусних захворювань (не тільки Covid-19, а й інших сезонних захворювань) та  забезпеченню  необхідними засобами та матеріалами найризикованішу групу – медиків. На сьогоднішній день уже закуплено та передано величезну кількість масок, рукавиць, бахіл, костюмів, щитків, дезінфекційних засобів.

Тільки об’єднавши зусилля можна скоординувати дії, посилити фінансову спроможність та надати саме ту допомогу, яка справді необхідна.

На сьогодні, як ми усі знаємо, катастрофічно не вистачає експерес-тестів. Не має тестів – не має хворих. Для справжнього запобігання поширення Covid-19, саме масове тестування груп ризику, тестування своїх працівників (повністю колективи), тестування тих, хто контактував із хворими, дасть змогу вчасно виявити вірус, прийняти міри по самоізоляції та лікуванню та зупинити поширення коронавірусу.

То ж, Асоціація ОСББ Вінниччини запрошує усіх небайдужих долучитись до наступного етапу скоординованої допомоги «Не має тестів – не має хворих».


Для ГС «Центр Громадського Здоров'я» на сьогодні ціна сертифікованих експрес-тестів українського виробництва становить 250-00 гривень за 1 штуку. Звичайно, що чим нижча ціна на засоби, тим більшу кількість ми зможемо передати. Усі закупівлі та перерахунки виключно офіційні через розрахунковий рахунок Центру.

Реквізити для переказу коштів:

Отримувач: ГС «Центр Громадського Здоров'я»

р/р UA593348510000000002600293777

ЄДРПОУ 42908328

МФО 334851

Банк «ПУМБ»

Призначення платежу: «Безповоротна фінансова допомога»


(за Вашим бажанням, можна додати на що саме направлені кошти – еспресс-тест, дезінфікуюча рамка, щитки, дезінфікуючі засоби, тощо)


Контактні дані:

Координатор Центру -                    098 387 38 04

електронна пошта -                           cop.health.vn@gmail.com

Асоціація ОСББ Вінничини -           0986593939

 

Хочемо подякувати кожному, хто уже зробив свій вклад та тим, хто готовий приєднатись.

Не має маленьких чи великих вкладів, кожна добра та гарна справа, інколи навіть слово,

вносить свій величезний вклад в спільну допомогу та роботу.


23 квітень 2020, 16:23    Новини