+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Відкриття Центру захисту співвласників багатоквартирних будинків

Ми хотіли порадувати представників ОСББ і співвласників багатоквартирних будинків та до пятиріччя створення Асоціації ОСББ Вінниччини, а саме сьогодні, 26 березня, планували запуск проєкту

«Центр захисту співвласників багатоквартирних будинків».

Враховуючи останні події та введення в Україні карантину і надзвичайної ситуації, Асоціація ОСББ Вінниччини, на жаль, змушена відмовитись від запланованого нами формату відкриття Центру на термін дії карантину та можливого його продовження. Тим паче, що команда Асоціації повністю поділяє дії та заходи щодо попередження поширення COVID-19  (коронавірус)

Проте відмовлятись від запуску Центру захисту співвласників багатоквартирних будинків з урахування того, що на сьогоднішній день спостерігається низька правова обізнаність у співвласників будинків та мешканців, а зміни до законодавства відбуваються чи не щомісяця, Асоціація не буде. Ми дещо змінюємо формат відкриття Центру, але обіцяємо згодом відкриту зустріч.

То ж,  бажаючі будуть мати змогу дистанційно взяти участь у першій ознайомчій онлайн зустрічі, яка планується 2 квітня 2020 року (про точний час буде повідомлено додатково) та яка буде свячена створенню Центру захисту співвласників багатоквартирних будинків, мети, задач, функціонування, участі, формату Центру.

Усі учасники Центру, представники багатоквартирних будинків, отримають живе спілкування, обмін досвідом, у тому числі з іншими регіонами, практичні поради, рекомендації, нові знання та цікавинки від Асоціації і партнерів. Також буде постійно робитись зріз проблематики, місцевого рівня чи всеукраїнського, аналіз із подальшим опрацюванням Всеукраїнської Ради голів ОСББ

«Центр захисту співвласників багатоквартирних будинків» відкритий не тільки для тих, у кого створено в будинку ОСББ чи для учасників Асоціації, а й для усіх інших співвласників багатоквартирних будинків.

Чекаємо на Вас. Нудьгувати не прийдеться!


Для участі в онлайн відкритті Центру потрібно заповнити форму ДО 01 квітня 2020 року
Реєстрація на онлайн зустріч по відкриттю Центру    

Підтвердження участі ви отримаєте на свою електронну пошту.


Контакти:

тел.:                  +380 98 659 39 39

ел.адреса:         aosbb.vinnytsia@gmail.com

сторінка ФБ:   https://www.facebook.com/OSBBVinnitsia/


26 березень 2020, 14:33    Новини