+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Коаліція ГО Ліга НІКА ініціює робочу зустріч та запрошує терміново сісти за стіл переговорів усі причетні сторони.

Вчорашній пост в мережі Фейсбук на сторінці АТ «Вінницяобленерго» про відключення з 5.00 ранку 23 вересня 2019 року від електропостачання КП "Вінницяоблводоканал" за борги на 13.09.2019р. має підтвердження на офіційному сайті АТ «Вінницяобленерго». Як ми усі розуміємо – це фактично відключення водопостачання усього міста Вінниця, включаючи садочки, школи, лікарні, тощо.

Коаліція ГО "Ліга НІКА" виражає сильне занепокоєння даною ситуацією та ЗАПРОШУЄ ТЕРМІНОВО сісти за стіл переговорів усі причетні сторони, створити робочу групу по вирішенню даної ситуації та зменшення соціальної напруги в громаді. Ми НАГОЛОШУЄМО, що люди не повинні ставати заручниками розробок монополістів. Також закликаємо не залишатись осторонь місцеву владу і не чекати факту відключення міста від водопостачання.

З метою початку діалогу між компаніями-монополістами Коаліція ГО "Ліга "НІКА" ініціює РОБОЧУ ЗУСТРІЧ у вівторок, 17 вересня 2019 року о 14.00 годині в приміщенні Обласного молодіжного центру "Квадрат" за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 15.

Переконані, що представники АТ «Вінницяобленерго», ТОВ «Енера Вінниця», КП «Вінницяоблводоканал», НКРЕКП, Вінницької міської ради, Вінницької обласної ради не мають морального права не прийти і не напрацювати алгоритм виходу з кризової ситуації!

Присутність журналістів вітається!

Коаліція Вінницьких громадських організацій "Ліга "НІКА"


13 вересень 2019, 16:06    Новини