+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Проблема співвласників новобудов щодо підписання індивідуальних договорів торкається навтіь вивозу ТПВ

Пройшла робоча зустріч щодо можливості підписання індивідуальних договорів між власниками житлових приміщень двох новобудов, що стоять поруч з КУП «Ековін» на вивіз твердо-побудових відходів.

Проблема в новобудовах, з якими не надто поспішають заключати договори компанії щодо надання послуг по вивозу ТПВ складається в тому, що такі будинки іще не заселилися повністю, в багатьох квартирах продовжують ремонти і будівельне сміття потрібно кудись складувати та вивозити.

Інколи дуже важко пояснити людям, що будівельне сміття не можна складувати разом із твердо-побутовими відходами, що його потрібно вивозити окремою машиною та мати дозвіл на це. Також не можна забувати і про халатне відношення окремих забудовників по облаштуванню майданчиків для контейнерів для складування ТПВ, коли такі майданчики не пристосовані для загрузки контейнерів чи спеціальний автомобіль не може близько під’їхати до контейнерів.

Звичайно, коли люди нарешті отримуються право власності на свої квартири та на будинок, вони не задумуються над подальшими зручностями та можливостями, проте коли стикаються надалі в повсякденному житті, на жаль, приходиться виправляти усі недоробки забудовників уже за власні кошти, або ж витрачати купу часу та нервів.

То ж поки що керівництво  КУП «Ековін» розглядає можливість співпраці із співвласниками двох ОСББ під гарантійне та чесне слово голів ОСББ слідкувати за майданчиком та викиданням мешканцями будівельного сміття. Відповідь по проведеній робочій зустрічі будемо мати, на жаль, лише у вересні.

Окрему подяку хочемо виразити Головащенко Олені Миколаївні, начальниці комерційного відділу КУП "Ековін", яка завжди із розумінням фахово підходить до вирішення тих чи інших проблем.


26 липеь 2019, 16:25    Новини