+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Підписано зобов'язання кандидата у народні депутати перед виборцями.

16 липня 2019 року Андрій Петрович Гижко, один з кандидатів в народні депутати України по 11 виборчому округу підписав публічне зобов'язання перед своїми виборцями із Асоціацією ОСББ Вінниччини.

Асоціація ОСББ Вінниччини представляє значну частину співвласників багатоквартирних будинків м. Вінниці та працює у напрямку розвитку та захисту прав співвласників. Тому, звісно, дане зобов’язання, яке Асоціація прийняла від кандидата стосується профільного напрямку роботи Асоціації, де вона разом із представниками ОСББ зможе, незважаючи на результат голосування, в подальшому співпрацювати або як із народним обранцем, або як із обласним, місцевим депутатом, держслужбовцем, тощо.

Асоціація ОСББ Вінниччини уже не перший рік співпрацює із органами місцевого самоврядування,  Вінницькою обласною державною адміністрацією, органами державної влади, тощо в напрямку розвитку співвласників багатоквартирних будинків та створення безпечних та комфортних умов проживання людей в своїх домівках, постійно проводиться аналітична робота, моніторинг, виокремлено окремі проблематики мешканців будинків, є уже готові кейси сумісних напрацювань по змінах в законодавстві. Перед виборчою гонкою, враховуючи те, що кандидати у депутати, місцеві, обласні, у народні депутати, зазвичай забувають про свої обіцянки, тому аби якось стимулювати подальшу роботу та мати людям можливість хоча б якось контролювати, у випадку невиконання зобов’язань, хоча б оприлюднювати та опиратись на якийсь документ, виникла така ідея, як публічне зобов’язання кандидата.

В даному документі прописані саме ті цілі, із якими Асоціація ОСББ Вінниччини сумісно напрацювала із Андрієм Гижко, для вирішення яких певні зроблені кроки та буде відбуватись подальша  співпраця.

Саме ми, виборці повинні контролювати і якщо не виконується, ми повинні оприлюднювати та піднімати питання, що такий кандидат уже не може мати довіру і в подальшому балотуватись. На сьогоднішній день це єдиний кандидат по 11 та по 12 округу, який погодився підписати публічне зобов’язання перед профільними представниками окремої групи громадян, після того, як ми донесли, що це не просто папірець для нашої Асоціації, для громадян, яких ми представляємо і що буде посилений контроль над діями, спрямованих на досягнення визначених цілей


Сподіваємось, що із часом така тенденція буде мати місце, подібні зобов’язання перейдуть в повноцінний юридичний документ і кандидати будуть давати письмові зобов’язання перед представниками різних груп громадян та різних профільних організацій громадянського суспільства відповідно до своїх виборчих програм

Вінницький прес-клуб опублікував відео-запис, який можна переглянути:
Запис підписання публічного зобов'язання


19 липеь 2019, 12:09    Новини