+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Робочі будні Асоціації ОСББ Вінниччини. Конфлікт щодо території двох комплексів

Робочі будні Асоціації ОСББ Вінниччини.

В наш час голови правлінь ОСББ повинні бути експертами чи не з усіх питань, навіть розбиратись в містобудівних нормах. І добре, коли співвласники будинків, розуміючи навантаження, відповідальність та необхідність -  залучаються співпрацею із фахівцями, для яких сфера ОСББ та ЖКГ є їх основною роботою і спеціалізацією та які іще й додатково уміють модерувати зустрічі та здійснювати медіацію у вирішенні конфліктних ситуацій.

Ось і сьогодні маємо ситуацію, де прилегла територія двох комплексів новобудов та проїзної частини між ними наклалась відповідно до проектів одна на одну за погодження окремих державних службовців. Через проїзд на територію до одного комплексу страждають мешканці іншого комплексу, які не мають можливості через це встановити навіть сміттєвий майданчик на прилеглій та виділеній для подальшої приватизації території, а про встановлення дитячого майданчика навіть і мови не має.
За допомоги Асоціації ОСББ Вінниччини голови правлінь ОСББ намагаються запобігти загостренню конфлікту серед мешканців житлових комплексів, що межують по сусідству та знайти шляхи вирішення ситуації, в якій опинились люди. Приємним є те, що представники забудовників обох комплексів йдуть на конструктивний діалог, пробують домовитись та допомогти і виражають готовність надалі співпрацювати.

Яка ситуація буде згодом - робочі зустрічі, перемовини, офіційні запити, тощо покажуть


19 червень 2019, 19:31    Новини