+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Реєстрація на семінар можливості впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках

Для активних та ініціативних співвласників багатоквартирних будинків 22 березня 2019 року в приміщення Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування по вул. Театральна, 20, м. Вінниця буде проводитись семінар, який  організовано за підтримки програми "Енергоефективність в Україні" Міжнародної фінансової корпорації (IFC)  та спільного проекту ЄС/ПРООН в рамках програми ЕЕ4U за сприяння Асоціації ОСББ Вінниччини.

Семінар розпочнеться з вітальної кави о 13:40, відкриття семінару - 14:00, закінчення - 17:00

Для реєстрації на семінар просимо заповнити
он-лайн форму за посиланням: РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

Останній день реєстрації - 20 березня 2019 року.

Контактний номер телефону - +380986593939

Будуть розглядатись питання щодо подання заявок для прийняття участі в програмі, джерела та порядок фінансування,тощо, а також індивідуальні консультації та розрахунки щодо отримання гранту.

 

Коротко про програму:

Хто може брати участь у програмі Фонду енергоефективності?
Право на отримання часткової компенсації витрат проекту (тобто, грантів) в рамках Програми мають Об’єднання спів- власників багатоквартирного будинку (ОСББ). Для участі мають бути проведені загальні збори та прийнято рішення щодо реалізації проекту відповідно до правил Програми. В Програмі можуть брати участь будинки, що побудовані до 2006 року включно.

 

Які витрати будуть покриватися грантом?
Програма Фонду ЕЕ передбачає часткове відшкодування вартості реалізації проектів термореновації (впровадження комплексу, а не окремих заходів), що повинні відповідати одному з двох визначених пакетів. Кожен пакет містить обов’язкові та додаткові заходи для реалізації. Остаточне рішення про вибір заходів до проекту приймається ОСББ на основі енергетичного аудиту з урахуванням економічної та технічної доцільності.

Пакет A (“Легкий”) – складається з відносно недорогих заходів енергоефективності з високим рівнем окупності інвестицій (перш за все, модернізація інженерних систем будинку).

Пакет Б (“Комплексний”) – включає в себе всі заходи пакету А (якщо вони не були впроваджені раніше) а також теплоізоляцію будівельних конструкцій (стіни, даху, горища, підвалу).

Більш детально із Програмами  можна ознайомитись за посиланнями:
Фонд енергоефективності
Проект ЕС/ПРООН

 


15 березень 2019, 13:41    Новини