+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Анонсованому обговоренню підвищення тарифу на газ бути!

Незважаючи на незрозумілу відмову напередодні проведення обговорення директорки ВОУН Бібліотека ім. К.А. Тімірязєва щодо надання зали після попередньої згоди та після надісланих запрошень, відкрите обговорення все ж таки відбудеться. але УВАГА! за іншою адресою, поруч бібліотеки.

Тож, Коаліція громадських організації Ліга НІКА з партнерськими організаціями іще запрошує на нефейкові відкриті обговорення, де кожен вінничанин або вінничанка зможуть висловитись щодо необхідності підвищення тарифу на розподіл газу.

Протокол з результатами обговорень буде передано до Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Одним з основних завдань НКРЕКП - здійснення державного регулювання з метою досягнення балансу інтересів споживачів, суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, і держави

 

Відкрите обговорення відбудеться 30 січня 2019 року в приміщенні Арт-галереї ІнтерШик, вул. Артинова, 12а, 4-й поверх. Початок реєстрації – 16.50, обговорення – 17.00

 

До участі запрошуємо голів правлінь ОСББ (або представників від ОСББ) , уповноважених осіб від багатоквартирних будинків, представників компаній-управителей, голів квартальних комітетів та небайдужих вінничан, представників Вінницької облдержадміністрації, також обласної і міської ради, представників громадських організацій, депутатів та представників ПАТ «Вінницягаз» для агрументації складових доходу та витрат на розподіл природнього газу.

 


29 січень 2019, 21:20    Новини