+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

"Яблуневий Бар" або як проходив фестиваль-ярмарок "APLE BAR- 2018"

У минулу неділю, 21 жовтня 2018 року, славне місто Бар заповнилось великою кількістю гостей з різних міст України та із-за кордону.

 


Це проходив ІІ-й міжнародний фестиваль-ярмарок "APLE BAR- 2018", який орієнтований на яблучка та усе, що з ними пов'зано, у тому числі саджанці, і уже другий рік поспіль проводиться у м. Бар для можливості мешканців та гостей ознайомитись із виробниками, їх продукцією та придбати цікавинки. Не встояла перед запрошенням і наша команда. 

Міський Голова Артур Цицюрський  та садоводи Барського і Мурованокуриловецького району створили справжню атмосферу свята для кожного присутнього. Було багато цікавих фотолокацій, виставок-ярмарків сортів яблук та саджанців. Представлені сортові саджанці яблук наша невеличка делегація, яка приїхала на офіційне відкриття фестивалю уже не змогла придбати. Ярмарок розпочався раніше і гості та мешканці м. Бар встигли до нашого приїзду розкупити усі без винятку саджанці. Зате ми застали різні плоди яблук та із задоволенням поласували різноманітними смаколиками із яблук.


 

Окрім самої яблучної продукції на APLE BAR- 2018 усі бажаючі змогли ознайомитись та помилуватись виробами виставки майстрів гончарної справи, місцевих художників, тощо. Відчути та побачити справжній український Ярмарок, на якому лунали українські пісні народних аматорських колективів та талановитих молодих виконавців.

 

Важко описати усю атмосферу, настрій людей та власні позитивні емоції. Це варто відчути та побачити тільки на власні очі. І тому, Асоціація «ОСББ Вінниччини» рекомендує "APLE BAR- 2018" та радить радить нашим мешканцям обов’язково в наступному році відвідати на міжнародний яблучний фестиваль-ярмарок у м. Бар. , як і інші учасники Коаліції ГО «НІКА».

 

 


24 жовтень 2018, 14:07    Новини