+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

VII Відкритий Всеукраїнський інтегрований фестиваль творчості для людей з особливими потребами "Багряна осінь на Поділлі"

6 жовтня 2018 року, у суботу, з 14.00 до 16.00 у великій залі "60-Будинку офіцерів" відбудеться гала концетр VII Відкритого Всеукраїнського інтегрованого фестивалю творчості для людей з особливими потребами "Багряна осінь на Поділлі".

У заході  приймуть участь переможці та лауреати різноманітних Всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів з різних регіонів України. 

Концерт організовує громадська організація "Об’єднання осіб особливих потреб України" (ГООООПУ), яка створена для сприяння захисту осіб з інвалідністю та осіб з особливими потребами, сприяння, допомозі та задоволенню суспільних інтересів у вирішенні різноманітних питань (проблем). 

З 2011 року засновники організації, які також є керівниками Вінницької обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», створюють та організовують громадську діяльність у різних сферах життя, за яку отримали багато різноманітних відзнак та нагород, серед яких відзнака в «Книзі рекордів України» у категорії «Масові заходи, розміри вперше», відзнаки конкурсу «Благодійна Україна - 2016» у номінації «Благодійність у соціальній сфері» та «Благодійна Україна - 2017» у номінації «Колективне волонтерство».

Як партнери даної організації, колектив нашої Асоціації запрошує усіх бажаючих відвідати у цю суботу конферт і підтримати людей, які не здались перед життєвими труднощами. Захід абсолютно безкоштовний та вхід вільний! Від вас - тільки дві годинки Вашого часу,  гарний настрій та моральна підтримка людей, які хочуть подарувати усім трішки свята у ці осінні дні.


02 жовтень 2018, 11:29    Новини