+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

З 5 жовтня почнуться комплексні перевірки з виявлення неоформлених працівників. Перевіряти буде і нац.поліція

Кабмін доручив органам Держпраці, ДФС, ПФУ, Нацполіціі, іншим центральним органам виконавчої влади провести за участю органів місцевого самоврядування починаючи з 5 жовтня 2018 комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади необхідно переглянути власні нормативно-правові акти та внести в них зміни з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

З огляду на те, що ДФС, ПФУ, Нацполіція та інші центральні органи виконавчої влади повинні подавати щомісяця до 10 числа Держпраці інформацію про проведену роботу для її узагальнення та подання до 15 числа Мінсоцполітики Кабміну, чітко прослідковується повернення до так званої "палочної системи"

В сфері голосних заяв про відмову "палочної системи" та "складання планів", незважаючи на заяви щодо реформ, можемо побачити, що заяви залишаються тільки словами. Нагадаємо, що так звана "палочна система" була звичною для міліції, це система з внутрішніми планами по штрафам та протоколам, за виконання яких давали премії і додаткові вихідні.  Для прикладу, якщо відділ набере потрібну кількість "паличок" або перевиконає план, то його співробітників чекають заохочення, в тому числі матеріальні. Якщо "паличок" буде мало, то співробітники можуть отримати догану. Як ми знаємо, ця система породила безліч зловживань зі сторони міліції. 

З розпорядженням КабМіну можна ознайомитись : Розпорядження Кабміну від 05.09.2018 або на фото


25 вересень 2018, 09:26    Новини