+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

У кого не має лічильника газу - субсидія та пільги будуть.

Скасування субсидій споживачам, які відмовилися від лічильників, зняли з розгляду

Кабінет міністрів України не відміняв субсидії споживачам без лічильників газу, а зняв це питання з розгляду на засіданні 22 серпня. Про це повідомляють чи не кожні ЗМІ. 

Кабмін зняв з розгляду проект постанови "Про внесення змін до пункту 3 постанови Кабінету міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409". Відповідно до даного документу, з 1 жовтня скасовувались пільги і субсидії на газ для споживачів, які не встановили лічильники самостійно, а також за рахунок державного/місцевого бюджетів або власних коштів операторів газорозподільних систем, відмовившись в письмовому вигляді. 

Чи була така інформація подана тільки окремими ЗМІ, чи справді проект постанови зняли з розгляду - на сьогодні достеменно невідомо.

 

А ми нагадуємо, що з липня 2018 року працює сайт Пошук отримувачів субсидій - subsidii.ioc.gov.ua , на якому можна перевірити, чи призначені субсидії особам та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони, для цього потрібно ввести свою поштову адресу. Тому аби дізнатись призначено чи не призначено субсидію, тепер не потрібно зв’язуватись із органами соціального захисту населення.

Також, щоб отримати компенсацію за зекономлений взимку газ, мешканці, в яких є субсидія, до 01.09.2018 мають подати в управління соціального захисту населення.


27 серпень 2018, 11:04    Новини