+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

З 01 серпня буде припинено газопостачання у м. Бар та Барському районі.

Як повідомляє Газова компанія "Вінницягаз" з 6:00 години ранку 1 серпня 2018 р буде тимчасово припинено постачання природного газу в села Широке, Глинянка, Антонівка і Маньківці Барського району, в зв'язку з проведенням Барської ділянкою Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» планових ремонтно-профілактичних робіт на газорозподільних мережах.

Також з 1 серпня 2018 р. буде тимчасово припинено поставки природного газу в місті Бар, за винятком таких вулиць: Дорошенко, С. Наливайка, Д . Нечая, Сірка, І. Богуна, Лялі Ратушної, Порика, Героїв Чорнобиля, Грушевського, Мазура, Сагайдачного, Делімарський, Котова, Лісова, Галицьких воїнів, Ю. Словацького, Ф. Вітомська, Марка Вовчка, Б. Претвича, Вішневоя, Новосьолов , Сонячна, Г. Лободи, пров. Я. Гальчевського.

 

А з сьогоднішнього дня, 23 липня 2018 р, Вінницьким відділенням ПАТ «Вінницягаз» проводяться планові ремонтно-профілактичні роботи на газорозподільних мережах з секційної зупинкою ГРС «Дружба». У зв'язку з цим буде тимчасово припинено постачання природного газу в села Дорожнє, Лаврівка, Славне, Капустянка і Сосонка Вінницького району.

ПАТ «Вінницягаз» повторює, що безпека поставок природного газу безпосередньо залежить від належного технічного стану газорозподільних систем. Проведення зазначених робіт є важливим етапом у підготовці до опалювального періоду.

 

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлено. Газопостачання буде відновлено в міру виконання запланованих робіт. Про дату відновлення постачань газу буде повідомлено додатково. Та просить мешканців будинків і квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання і на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх будинків.

 

ПАТ «Вінницягаз» наголошує, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення постачання блакитного палива буде проводитися тільки при наявності жителів в своїх будинках / квартирах.

Джерело: Часткове припинення газопостачання


23 липеь 2018, 10:48    Новини