+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Акти звірок та звіти до УСЗН м. Вінниці для відшкодувань субсидій та пільг ОСББ здавати не потрібно!

Відповідно до постанови №329 Кабінет Міністрів України було внесено ряд змін і до інших постанов, окрім скасування  з 01 травня 2018 року постанову №1022 від 28.12.2016 року відповідно до якої був затверджений порядок визначення граничного розміру витрат на оплату послуги з управління багатоквартирним будинком, витрат на управління багатоквартирним будинком, виходячи з якого надавались субсидії населенню.

До цього часу головам правлінь або ж бухгалтерам ОСББ потрібно було робити звіти, акти звірок, самостійно робити нарахування пільг і знову ж таки - звіти, окремо по кожному, відвідувати по кілька Управлінь, знову зведені до Департаменту, потім довге очікування зарахувань... Усі, хто із цим стикався, то й, звичайно, розуміє.

Сьогодні нам підтвердили інформацію у відділі виплат Департаменту соціальної політики м. Вінниці, що жодного документа щодо субсидій та пільг Об'єднанням Співвласників Багатоквартиних Будинків більше формувати та здавати до Управління соціального захисту населення не потрібно!

 

Проте залишається питання отримання інформації щодо нарахованим пільгам. Реєстри субсидіянтів ОСББ отримують на офіційну електронну пошту, а ось реєстри пільговиків потрібно їздити до управлінь УСЗН (Правобережне чи Лівобережне) із своїм електронним носієм для отримання. Сподіваємось, що така невеличка незручність найближчим часом буде усунена.


04 травень 2018, 17:41    Новини