+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Іще одна добра справа в скарбничку ідеї #добрі_справи

Асоціація ОСББ Вінниччини продовжує добру традицію допомагати.

За буденною роботою від підтримки та розвитку співвласників будинків, ОСББ, ЖБК, вирішенню конфліктних ситуацій наших мешканців із державними органами, до банальної допомоги у заміні труб та світильників, наша команда не забуває про ідею #добрі_справи.


 
В середині лютого представники АОСББ передали до відділення гастроентерології лікарні ім. Пирогова допомогу господарськими та  миючими засобами. Лікарні, особливо ті, що обслуговують мешканців області, завжди потребують дану категорію товарів, так як їх фізично не вистачає з урахуванням того, що для прикладу, палати хворих миються 5 разів на день!Хочемо виразити велику подяку клініці «МедЕстет» та особисто Сергію Човгану за фінансову підтримку! Як завжди, у всьому,  клініка та персонал залишаються на висоті!
Довідково: лікарні ім. Пирогова уже понад 100років, в лікарні працює 1779 працівників: лікарів - 386,медичних сестер - 684,  молодшого персоналу - 469, допоміжного - 240.

Утримуючи високий рейтинг як в області, так і за її межами, колектив лікарні одним із основних пріоритетів своєї подальшої діяльності вбачає в розвитку новітніх технологій лікування та діагностики хворих, а також у розширенні спектру допомоги хворим.


Якщо Ви маєте бажання долучитись до ідеї #добрі_справи, як багато хто з маших мешканців, звертайтесь за координатами Асоціації ОСББ Вінниччини.

тел. 0986593939
e-mail: aosbb.vinnytsia@gmail.com15 лютий 2018, 16:42    Новини