+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Відповідь голови Вінницької обласної Ради, проект рішення та звернення на підтримку вимог ОСББ з питань субсидій та пільг

Питання монетизації та відшкодування ОСББ субсидій та пільг на сьогоднішній день не закрите.

 

Нагадаємо, що після колективного звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Асоціації ОСББ Вінниччини, Асоціації ОСББ Запоріжжя, Асоціації ОСББ "Відповідальність. Справедливість. Єдність" (м. Полтава) із проханням негайно втрутитись в ситуацію, що склалась, ми надіслали звернення до органів місцевого самоврядування із проханням  підтримати ОСББ у їх вимогах та припинити тиск районних УПСЗНів на голів ОСББ.

 

01 лютого, відбулось засідання постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань ЖКГ, енергоефективності та енергозбереження на якому було обговорено необхідність внесення змін в Постанову 256. За рішення зі зверненням від депутатського корпусу до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, проект якого було підготовлено за ініціативи голови постійної комісії Андрія Ковальова депутати проголосувал одноголосно.

 

Окрім цього, 12 лютого ми отримали відповідь від голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника (додається) із проектом рішення про звернення до Володимира Гройсмана, А. Реви, Г. Зубко про внесення змін до Постанови, яка створила такий соціальний резонанс.Виражаємо подяку усім причетним за злагоджену роботу, розуміння ситуації, що склалась і справжнє бажання допомогти її змінити.  Та сподіваємось на повну підтримку даного звернення депутатами Вінницької обласної Ради.

Асоціація ОСББ Вінниччини, Асоціація ОСББ Запоріжжя, Асоціація ОСББ "Відповідальність. Справедливість. Єдність"

 Ознайомитись із Проектом звернення та рішення


13 лютий 2018, 23:32    Новини