+38 098 659 3939
aosbb.vinnytsia@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Про нас

Асоціація «Об’єднань Співвласників Багатоквартирних Будинків Вінниччини» є неприбутковою організацією, правова форма Асоціація. Затверджено установчими зборами 10.02.2015, зареєстровано реєстраційною службою Вінницького міського управління юстиції Вінницької області 26.03.2015, код ЕДРПО 39714371

Повне найменування:

українською мовою: - Асоціація «Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінниччини»;
скорочене найменування  українською мовою: - Асоціація «ОСББ Вінниччини».
англійською мовою: - Association  «Сondominiums Vinnytsia Region».

Місія:
консолідація співвласників багатоквартирних будинків задля захисту прав мешканців, задоволення і захист творчих, освітніх, культурних, соціальних, економічних спільних інтересів мешканців та їх безпеки.

Завдання:
допомога в об’єднанні населення задля ефективного вирішення спільних інтересів та підвищення безпеки та рівня життя; створення інформаційного ресурсу для висвітлення основних проблем і шляхів їх подолання; сприяння в налагодженні компромісного діалогу між населенням, фінансовими установами, органами державної влади, поліцією та іншими юридичними та/чи фізичними особами; проведення заходів та навчань щодо енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії; всебічне сприяння захисту конституційних прав та свобод громадян; сприяння наданню інформаційної та методичної допомоги; формуванню у населення громадянської свідомості.

Система Управління Асоціації:
Загальні збори являються вищим органом управління, Правління Асоціації є постійно діючим керівним органом, голова Правління Асоціації і є Керівником Асоціації та найвищою посадовою особою. Наглядова Рада Асоціації має консультативні і контрольні повноваження з питань фінансової діяльності і цільового використання активів Асоціації.

З 1 січня 2017 року Асоціацією «ОСББ Вінниччини»  було створено

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ОБ'ЄДНАНЬ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ